Filters

Filters
Sorteren op:
Apple Watch 10 bandjes
Bespaar 11%
blauw 04
Apple Watch verstelbaar gevlochten bandje (blauw) Aanbiedingsprijs€18,66 EUR Normale prijs€21,00 EUR
siliconen-rood Apple Watch siliconen bandje (rood)
Apple Watch siliconen bandje (rood) Aanbiedingsprijs€14,00 EUR
Gratis verzending!
apple watch liquid blauw-zilver 02
Bespaar 5%
afbeelding (1) 02
Bandz Apple Watch Alpine bandje (groen) Aanbiedingsprijs€17,99 EUR Normale prijs€18,99 EUR
xoxo Wildhearts Apple Watch stalen bandje 'slim' (zilver/rosé goud) xoxo Wildhearts Apple Watch stalen bandje 'slim' (zilver/rosé goud)
Onze keuze
Bandz Apple Watch premium stalen band 'Ocean' (titanium) Bandz Apple Watch premium stalen band 'Ocean' (titanium)
Apple Watch sport band (kleurrijk roze) sportarmband-apple-watch-bunt-rosa
Apple Watch sport band (kleurrijk roze) AanbiedingsprijsVan €17,50 EUR
xoxo Wildhearts Apple Watch nylon  bandje (mintgroen) xoxo Wildhearts Apple Watch nylon  bandje (mintgroen)
Apple Watch siliconen bandje (oranje) Apple Watch siliconen bandje (oranje)
Apple Watch siliconen bandje (oranje) Aanbiedingsprijs€14,00 EUR
Bespaar 8%
Bandz Apple Watch metalen grain band 'Deluxe' (titanium) Bandz Apple Watch metalen grain band 'Deluxe' (titanium)
Bandz Apple Watch metalen grain band 'Deluxe' (titanium) Aanbiedingsprijs€51,35 EUR Normale prijs€56,02 EUR
apple watch nylon strap classic with parachute buckle black Bandz Apple Watch nylon band 'Classic' met P-buckle (zwart)
apple-watch-nylonarmband-niederlande nylonarmband-apple-watch-niederlande
Apple Watch nylon band (Nederland) Aanbiedingsprijs€16,33 EUR
xoxo Wildhearts Apple Watch stalen bandje 'slim' (zilver) xoxo Wildhearts Apple Watch stalen bandje 'slim' (zilver)
Bespaar 20%
BALR Apple Watch titanium band (zwart) BALR Apple Watch titanium band (zwart)
BALR Apple Watch titanium band (zwart) Aanbiedingsprijs€47,99 EUR Normale prijs€59,99 EUR
Onze keuze
Bandz Apple Watch premium stalen band 'Ocean' (titanium grijs) Bandz Apple Watch premium stalen band 'Ocean' (titanium grijs)
Apple Watch siliconen bandje (lichtroze) Apple Watch siliconen bandje (lichtroze)
Apple Watch siliconen bandje (lichtroze) Aanbiedingsprijs€14,00 EUR
Apple Watch premium silicone band (bruin) Apple Watch premium silicone band (bruin)
Apple Watch premium silicone band (bruin) Aanbiedingsprijs€42,99 EUR
Gratis verzending!
01 02
Apple Watch premium stalen band (zwart) Aanbiedingsprijs€67,69 EUR
Nomad Sport Apple Watch siliconen bandje (zwart) Nomad Sport Apple Watch siliconen bandje (zwart)
Apple Watch sport bandje (wit/zwart) apple-watch-sport-bandje-wit-zwart-1
Apple Watch sport bandje (wit/zwart) Aanbiedingsprijs€18,66 EUR
Gratis verzending! Bespaar 20%
Apple Watch Modern Milanese band (roze) Apple Watch Modern Milanese band (roze)
Apple Watch Modern Milanese band (roze) Aanbiedingsprijs€37,34 EUR Normale prijs€46,68 EUR
apple-watch-silikon-armband-violett Apple Watch sport bandje (paars)
Apple Watch sport bandje (paars) Aanbiedingsprijs€14,00 EUR
Apple Watch slimfit siliconen band (roze) Apple Watch slimfit siliconen band (roze)
Apple Watch slimfit siliconen band (roze) Aanbiedingsprijs€15,99 EUR
Nomad Rugged Apple Watch siliconen bandje (zwart) / zilver Nomad Rugged Apple Watch siliconen bandje (zwart) / zilver
Je bekijkt 24 van 792 producten

Apple Watch 10 bandjes

Over Apple Watch 10 bandjes

Bandjes voor de Apple Watch 10

In dit overzicht vind je een uitgebreid assortiment Apple Watch 10 bandjes. Met de series 10 heeft Apple de lat weer een stukje hoger gelegd. Er is gesleuteld aan het design waardoor het horloge nog een stuk strakker en stijlvoller oogt. En dit ondanks dat de kastmaten (46mm en 42mm) een millimeter groter zijn dan zijn voorganger. De series 10 is tevens lichter, zowel de aluminium variant als de titanium variant. Omdat het scherm iets groter en uitgerust is met een OLED groothoekdisplay, is alles nog beter zichtbaar. Verder kun je met het nieuwe model sneller opladen, en, mocht je dat willen, er ook mee duiken. Wat je er ook mee doet, weet je dat je bij Smartwatchbanden.nl altijd terecht kunt voor een mooi Apple Watch 10 bandje.

Ruime collectie Apple Watch 10 bandjes

Bij ons vind je horlogebandjes voor elke gelegenheid. We hebben een zeer ruime selectie sport - en siliconen bandjes voor de sportieve gebruiker van de Apple Watch 10, maar je kunt natuurlijk ook bij ons terecht voor stijlvolle bandjes van bijvoorbeeld leer, staal, nylon en zelfs titanium. Zo kun je jouw series 10 helemaal je eigen maken.

Siliconen - en sportbandjes voor de Apple Watch 10

Het is goed mogelijk dat jij jouw Apple Watch 10 vaak gebruikt voor al je sportieve gelegenheden. Misschien ga jij regelmatig naar de sportschool, doe je aan hardlopen of beoefen je een andere sport. Dan is een flexibel, licht en waterbestendig horlogebandje wel zo prettig. Daarom hebben wij een ruim assortiment aan sport - en siliconen bandjes ingekocht. Ze komen in verschillende kleuren en stijlen zodat jij altijd een geschikte band vind. 

Geef jouw Apple Watch 10 nog meer stijl

De iWatch modellen zijn altijd al wel een stijlvolle gadget geweest. Maar dat betekent niet dat het niet nóg stijlvoller kan. Wij bieden verschillende polsbandjes aan die het uiterlijk van jouw Apple Watch 10 zeker een boost geven! Onze metalen bandjes bijvoorbeeld zorgen ervoor dat jouw smartwatch een echte klassieke look krijgt. Natuurlijk hebben we ook de prachtige en populaire Milanese band in ons assortiment. Verkrijgbaar in alle populaire kleuren, van veilig zwart tot de bestselling kleur sterrenlicht!

Welke maten hebben de nieuwe Apple Watch 10 bandjes?

De 10e generatie Apple Watch komt in twee verschillende maten, namelijk 42mm en 46mm. Let op dat je bij het bestellen de juiste maat selecteert. Je kunt de maat vinden aan de achterzijde van je iWatch. Mocht jij bijvoorbeeld de 46mm-variant hebben dan selecteer je bij het product maat : 44/45/46/49mm. Zo krijg je altijd het juiste polsbandje thuisgestuurd!

Apple Watch 10 bandjes bestellen bij Smartwatchbanden.nl

Bij ons een nieuw smartwatch bandje bestellen komt met vele voordelen. Zo betaal je nooit verzendkosten, worden alle bestellingen die voor 22:00 op een werkdag zijn gedaan dezelfde dag nog naar je toegestuurd en je kunt zelf je eigen betaalmethode kiezen. Zo kun je veilig en vertrouwd shoppen en heb je je nieuwste Apple Watch 10 bandje altijd snel in huis. Vragen over onze producten? Aarzel niet contact op te nemen met onze klantenservice. Zoek je nog meer artikelen voor je nieuwe iWatch? Neem eens een kijkje bij onze Apple Watch accessoires. Hier vind je altijd handige artikelen zoals opladers, dockings en displaybescherming. 

FAQ over Apple Watch 10 bandjes

1. Welke bandjes passen op de Apple Watch 10?

De Apple Watch 10 bandjes zijn compatibel met alle eerdere modellen. Ondanks dat de nieuwe maten (42mm voor de kleinere Apple Watch 10 en 46mm voor de grote Apple Watch 10) anders zijn, kun je oudere polsbandjes ook gebruiken. Zo kun je bijvoorbeeld de 41mm variant van de Apple Watch 9 bandjes gebruiken op de 42mm variant van de Series 10. Zolang je maar de juiste maat selecteert bij de aankoop, zit je goed!

2. Kan ik oude Apple Watch bandjes blijven gebruiken voor mijn series 10?

Ja, in de meeste gevallen wel. Apple zorgt ervoor dat bandjes vaak uitwisselbaar blijven tussen generaties, zolang je maar de juiste maat kiest. Enkel zijn polsbandjes met bijvoorbeeld een specifiek op maat gemaakt frame niet te gebruiken op andere maten. 

3. Zijn Apple Watch 10 bandjes geschikt voor sport en dagelijks gebruik?

Absoluut. Natuurlijk moet je wel polsbandjes kiezen die gemaakt zijn voor een specifieke gelegenheid. Zo zijn er siliconen - en sportbandjes voor sportief gebruik, nylon bandjes voor dagelijks gebruik en metalen of lederen horlogebandjes voor casual of formele gelegenheden. 

FAQ